Profesyonel Citl Bakımı

Cildin sağlıklı ve genç kalabilmesi için bir takım extra bakımların uygulanması gerekir. Bu nedenle güzellik merkezimizde exuviance,annagaspy ürünleri ile yapılan cilt bakımı cildin canlılığını koruyup nefes almasını, kırışıklıkları da önleyerek cildin taze, parlak ,ipeksi yumuşak kalmasını ve elastik grönümünü sağlar.

Ayrıca sivilce ve leke tedavisi , lifting (cilt sıkılaştırma ve toparlama) bakımı da uygulanmaktadır

Düzenli cilt bakımı yapılmasının faydaları nelerdir ?

Cilt temizlenir tıkalı gözenekler açılır,kan dolaşımı hızlandırılır,cilt ölü hücreler ve siyah noktalardan arındırılır nem depo edici ve hücre yenileyici işlemlerle tapteze canlı bir görünüm ortaya çıkar. Temiz cilt daha sıkı, bakımlı görünür. Cilt tonu her alanda eşit ve lekesiz, aknesiz cilt daha pürüzsüz ve genç görünümdedir. Ayda bir kez yapılan temel cilt bakımı cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Kullanılan anti aging ürünlerin emilimini artırır. Lekeleri azaltır ve akneler tedavi edilir.

Dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir ?

Enistitüde uzman tarafından Tekniğe uygun yapılmalıdır. Cilt bakımı yaptıran kişilerin ortamın temizliğine, kullanılan gereçlerin( sünger, havlu, fırça v.b) temizliğine ve cilt bakımında kullanılan ürünlerin ne olduğuna dikkat etmeleri önemlidir.

Kullanılan ürünler cilt ph sı ile uyumlu, etkinliği kanıtlanmış, alerjen ve kanserojen madde içermeyen, sağlık bakanlığınca onaylanmış ürünler olmalıdır.

Cilt bakımı na kadar süre ile yapılmalıdır?

Cilt bakımı 1-1,5 saat süren bir uygulamadır. Cilt bakımı, cildi dış etkenlere ve yılların oluşturacağı yıpranmaya karşı korumak için ayda bir yapılmalıdır.

Özellikli cilt bakımları var mıdır ?

Akneli cilt bakımı, siyah nokta temizliği, lekeli cilt bakımı, olgun cilt bakımı,kırışıklarda antiaging etkili özel uygulamalar vardır.

Fiyat Talep Formu

Tüm Şubelerimizde Geçerlidir !