Akne Tedavisi

Ciltte yağ üretimini azaltmak, ciltteki epitel hücrelerinin değişimini hızlandırmak, bakteriyel bir neden varsa onu ortadan kaldırmak, inflamasyonu ortadan kaldırmak üzerine kuruludur.

Akne Neden Tedavi Edilmelidir?

Akne cildimizde ve psikolojimizde izler bırakabilir. En önemli tedavi nedeni bu izleri önlemektir. Aknenin cildimizdeki izlerinin tedavisi akne tedavisinden daha zordur ve yüzde yüz sonuç alındığı söylenemez. Tedavi sonucunda kişinin akneli geçireceği dönem kısalmış olur. Çünkü genelde ergenlik yüzündendir ve geçer denilen bu durumun ne kadar zamanda geçeceğini tahmin etmek zordur. Bazen yıllarca devam eder.

Pürüzsüz bir cilde 1-5 seansta kavuşabilirsinizHastaların akne izlerinin şiddetine göre tedavi 1-5 seans arasında olabilmektedir. Seanslar arası ortalama 2-3 haftadır. İşlem esnasında, hasta hazırlandıktan sonra, hastanın ihtiyacına göre farklı dalga boylarındaki lazer ışınları ile yüz bölgesi taranır. Her bir tarama 5-10 dk sürer. Çekintiler ve çukurlanmalar var is o alanlarda bağ dokusuna yoğunlaşılır.

Tedavi sonrası yeniden yapılanmayı güçlendirecek pansuman yapılır ve hastaya yine evde kullanması amacıyla harici ve destek ürünleri önerilir. Seans sonrasında, tedavinin şiddetine bağlı olarak değişen miktarda kızarıklık, sulantı, yanma ve kabuklanma gerçekleşebilir. Hastalar kesinlikle doğal veya yapay güneş ışınlarından korunmalıdır. Yoğun tedavi seansları sonrasında 1-2 gün hastanın tedavi edilen bölgeyi enfeksiyondan koruması gerekmektedir.

Fiyat Talep Formu

Tüm Şubelerimizde Geçerlidir !