Dolgu Nedir?

Stabilize hyaluronik asit (non-animalstabilizedhyaluronicacid: NASHA), hayvansal olmayan içerikli dolgu maddeleri ile, yüz kıvrımlarındaki derinleşmeleri, dudaklarda oluşan çizgileri, yüzde oluşan çizgileri, içini doldurarak daha az belirgin hale getirmekte kullanılan şeffaf bir jeldir. Hayvansal olmaması alerji ihtimalini azaltmak ve olası bulaşıcı hastalıkları önleyebilmek içindir.

Yaşlanma, güneşin olumsuz etkileri, günlük stresler, sigara gibi nedenlerle derinin hyalüronik asit yoğunluğu azalır. Kollajen ve elastin lifleri deforme olur. Bu durum derinin eski elastikiyetini, hacmini ve gerginliğini koruyamamasına neden olur.

Dolgu uygulaması, minik enjektörler ile bu kıvrım ve çizgilerin içine enjekte edilerek, oluşan hacim kaybının giderilmesine, çizgilerin yok edilmesine yardımcı olur. Uygulama yaklaşık olarak 20-30 dakika sürer. Uygulamadan 20-40 dakika önce derinin krem ile uyuşturulması ile iğneden kaynaklanabilecek ağrılar giderilebilir.

Uygulamadan sonra hafif kızarıklık ve morluklar görülebilir. Makyaj ile bunlar kapatılabilir.

Uygulanan maddesinin etkisi yaklaşık 5-6 ay sürer. Etkinin devamı için enjeksiyonun tekrarlanması gerekmektedir.
Dolgu, cilde hacim kazandırma, çizgileri, kırışıklıkları ve katlantıları doldurmak ve dudakları şekillendirmek için kullanılan pürüzsüz kıvamlı bir jeldir. Pürüzsüz kıvamı sayesinde deri içerisinde kolayca akar doğal görünümlü bir sonuç elde edilir.

Fiyat Talep Formu

Tüm Şubelerimizde Geçerlidir !